O nas Galeria Zabiegi Cennik Blog Kontakt Zapisy Online

Poznaj nas

Studio Urody Browko

Studio Urody Browko oferuje klientom specjalistyczną pielęgnację kosmetyczną twarzy i ciała oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji rzęs, makijażu, stylizacji paznokci i fizjoterapii, które oferuje na najwyższym poziomie.

Nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych przez nas zabiegów, aby móc proponować Klientom coraz większą ofertę zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie przede wszystkim.

Wysoka jakość preparatów, na których pracujemy, zdobyła zaufanie wielu naszych wymagających klientek. Przeszkolony, pełen pasji Personel zapewni Państwu podczas wykonywania zabiegów bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję z wykonywanych zabiegów. Współpracujemy z najlepszymi firmami kosmetycznymi na rynku. Dobieramy najlepsze dostępne produkty do realizacji całego zakresu oferty.

W naszym studiu zabiegi wykonywane są w gabinetach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i profesjonalne kosmetyki. W przyjaznej atmosferze otulonej aromatem zapachu i nutą muzyki relaksacyjnej, tak by poczuli się Państwo dopieszczeni pod każdym względem. Dogodna lokalizacja Studia Urody BROWKO i prywatne miejsce parkingowe gwarantuje komfort dojazdu, oszczędność czasu i wygodę.

Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie standardu jakości usług Studia Urody Browko.

Zobacz opinie naszych klientek

Anna Browko

Kosmetyczka, stylistka rzęs, lingerystka

Nazywam się Anna Browko i na co dzień zarządzam salonem Browko Studio Urody, a także spełniam się, pracując jako specjalistka w dziedzinie kosmetologii. Ten zawód to moja największa pasja, którą z powodzeniem rozwijam od wielu lat, ciągle poszerzając horyzonty swojej wiedzy, doświadczenia, szkoląc się w najnowszych zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Mając na uwadze satysfakcję moich klientów w drodze do piękna i samoakceptacji, tworzę dla nich wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia - w jakim ze spokojem i zaufaniem mogą oddać się w ręce doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o nich na najwyższym poziomie.

Jestem szczęściarą bo praca to moje hobby, dzięki któremu w dodatku mogę pomagać klientom. Uśmiech na ich twarzach po zabiegu, po prostu dodaje mi skrzydeł i rekompensuje zmęczenie! Każdego dnia wykonuję ukochane zabiegi z dziedziny kosmetyki, stylizacji rzęs, makijażu, a także rozwijam się w kosmetologii estetycznej, w której upatruję największe możliwości terapeutyczne. Na początku mojej zawodowej drogi marzyłam o tym, żeby zostać lekarzem medycyny estetycznej. Życie potoczyło się nieco inaczej, jednak nie rezygnuję z marzeń i realizuję je w swoim salonie krok po kroku - wprowadzając nowoczesne sprzęty i preparaty, pochłaniając wiedzę medyczną.

Podchodzę do moich klientów z najwyższą troską i profesjonalizmem, mam bzika na punkcie jakości zabiegów, ale też kategorycznie dbam o wszelkie procedury takie jak: dezynfekcja, sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym, atrybuty ochronne (maseczki, rękawiczki, okulary). Higiena i bezpieczeństwo to wymóg, ale i obowiązek w stosunku do naszych klientów, którzy powierzają własne zdrowie w nasze ręce.

Prywatnie całym moim światem są moje dwa zwariowane psiaki. Spędzamy razem każdą wolną chwilę, celebrujemy wspólny czas, co pozwala mi nabrać dystansu do pracy, złapać niezbędny balans i "naładować baterie". Kocham życie, korzystam z jego uroków w każdej wolnej chwili - gdy tylko mogę nadrabiam zaległości w kontaktach z rodziną i koleżankami.

Teraz już trochę o mnie wiesz. Jeżeli chcesz poznać osobiście mnie i mój fantastyczny zespół, a także na własnej skórze przekonać się o tym, że we Wrocławiu nie mamy konkurencji - jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie na Świeradowskiej 9/2.

Zapraszam, 
Anna Browko

Kasia

Stylistka Paznokci / Kosmetyczka

Stylistka paznokci, fanka klasyki czyli manicure w kolorze czerwonym i pudrowym różu to jej znak rozpoznawczy. Praca, pasja, a może największa miłość.Każda stylistka dąży do perfekcji, ale jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: produkty jakimi pracujemy.

Przedstawiamy nowa stylistkę paznokci Kasię:

„Z branżą paznokciową jestem związana już 5 lat, a zaczęło się od mojej pierwszej wizyty u manicurzystki. Byłam zafascynowana tym, co można wyczarować na paznokciach. Na początku wydawało mi się, ze stylizacja i modelowanie płytki jest łatwe, ale szybko okazało się, że nie jest takie proste. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam malować nie tylko paznokcie, ale i obrazy. Jako mała dziewczynka uczęszczałam na zajęcia plastyczne. Po jakimś czasie zaczęłam interesować się moda i uroda. Zapisałam się do szkoły na kosmetologie oraz w między czasie miałam 2 miesięczne szkolenie stylizacji paznokci. Z dnia na dzień byłam coraz bardziej przekonana, że chce to robić”.