O nas Galeria Kontakt Zabiegi Cennik Browko MEN Zapisy Online

Poznaj nas

Studio urody Browko

Studio Urody Browko oferuje klientom specjalistyczną pielęgnację kosmetyczna twarzy i ciała oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stylizacji rzęs, makijażu, stylizacji paznokci i fizjoterapii, które oferuje na najwyższym poziomie.

Nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych przez nas zabiegów, aby móc proponować Klientom coraz większą ofertę zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie przede wszystkim.

Wysoka jakość preparatów na których pracujemy, zdobyła zaufanie wielu naszych wymagających klientek. Przeszkolony, pełen pasji Personel zapewni Państwu podczas wykonywania zabiegów bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję z wykonywanych zabiegów. Współpracujemy z najlepszymi firmami kosmetycznymi na rynku. Dobieramy najlepsze dostępne produkty do realizacji całego zakresu oferty.

W naszym studiu zabiegi wykonywane są w gabinetach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i profesjonalne kosmetyki. W przyjaznej atmosferze otulonej aromatem zapachu i nutą muzyki relaksacyjnej, tak by poczuli się Państwo dopieszczeni pod każdym względem. Dogodna lokalizacja Studia Urody BROWKO i prywatne miejsce parkingowe gwarantuje komfort dojazdu, oszczędność czasu i wygodę .

Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie standardu jakości usług Studia Urody Browko.

Anna Browko

Kosmetyczka, stylistka rzęs, lingerystka

Nazywam się Anna Browko i na co dzień zarządzam salonem Browko Studio Urody, a także spełniam się, pracując jako specjalistka w dziedzinie kosmetologii. Ten zawód to moja największa pasja, którą z powodzeniem rozwijam od wielu lat, ciągle poszerzając horyzonty swojej wiedzy, doświadczenia, szkoląc się w najnowszych zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Mając na uwadze satysfakcję moich klientów w drodze do piękna i samoakceptacji, tworzę dla nich wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia - w jakim ze spokojem i zaufaniem mogą oddać się w ręce doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o nich na najwyższym poziomie.

Jestem szczęściarą bo praca to moje hobby, dzięki któremu w dodatku mogę pomagać klientom. Uśmiech na ich twarzach po zabiegu, po prostu dodaje mi skrzydeł i rekompensuje zmęczenie! Każdego dnia wykonuję ukochane zabiegi z dziedziny kosmetyki, stylizacji rzęs, makijażu, a także rozwijam się w kosmetologii estetycznej, w której upatruję największe możliwości terapeutyczne. Na początku mojej zawodowej drogi marzyłam o tym, żeby zostać lekarzem medycyny estetycznej. Życie potoczyło się nieco inaczej, jednak nie rezygnuję z marzeń i realizuję je w swoim salonie krok po kroku - wprowadzając nowoczesne sprzęty i preparaty, pochłaniając wiedzę medyczną.

Podchodzę do moich klientów z najwyższą troską i profesjonalizmem, mam bzika na punkcie jakości zabiegów, ale też kategorycznie dbam o wszelkie procedury takie jak: dezynfekcja, sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym, atrybuty ochronne (maseczki, rękawiczki, okulary). Higiena i bezpieczeństwo to wymóg, ale i obowiązek w stosunku do naszych klientów, którzy powierzają własne zdrowie w nasze ręce.

Prywatnie całym moim światem jest mój narzeczony Wojtek oraz nasze dwa zwariowane psiaki. Spędzamy razem każdą wolną chwilę, celebrujemy wspólny czas, co pozwala mi nabrać dystansu do pracy, złapać niezbędny balans i "naładować baterie". Kocham życie, korzystam z jego uroków w każdej wolnej chwili - gdy tylko mogę nadrabiam zaległości w kontaktach z rodziną i koleżankami.

Teraz już trochę o mnie wiesz. Jeżeli chcesz poznać osobiście mnie i mój fantastyczny zespół, a także na własnej skórze przekonać się o tym, że we Wrocławiu nie mamy konkurencji - jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w naszej siedzibie na Świeradowskiej 9/2.

Zapraszam,
Anna Browko

Weronika

Stylistka Paznokci / Kosmetyczka

Nasza Weronika jest dyplomowaną stylistką paznokci, która na co dzień najczęściej dba o perfekcyjny manicure i pedicure naszych klientek - sprawiając, że po wizycie nie mogą oderwać wzroku od swoich paznokci! Do obszarów jej specjalizacji należy także podologia, która pozwala rozwiązywać skomplikowane problemy estetyczno-zdrowotne stóp. Weronika jest wykwalifikowaną ekspertką, która może pochwalić się ponad 9-letnim doświadczeniem w zawodzie kosmetyczki. Wiedzę i umiejętności szlifowała również za sprawą licznych kursów i szkoleń, za którymi przepada, ponieważ - jak każda osoba w naszym zespole - uwielbia poszerzać swoje horyzonty.

Nieocenioną umiejętnością Weroniki są rozmaite zdobienia na paznokciach, takie jak: one stroke, iconic, air brush, z wykorzystaniem farbek akrylowych, japan style, nail art, wtopienia 3D i wiele innych. W Browko Studio Urody Weronika spełnia się również jako specjalistka w zakresie wizażu oraz stylizacji rzęs metodą 1 :1, 2:1, Blink& Go.

Weronika jest niezwykle ambitną i kreatywną osobą. Przystępując do stylizacji paznokci, zawsze z uwagą słucha preferencji klientek. Większość z nich najczęściej oddaje się w jej profesjonalne ręce z pełnym zaufaniem i pewnością, że efekt końcowy będzie oszałamiający! Weronika często inspiruje się wzorami ubrań lub dodatków, które klientka planuje założyć na daną okazję. Mimo fantazyjnych stylizacji i zdobień, w których specjalizuje się Weronika - sama z uśmiechem podkreśla: „Na paznokciu musi być ład – choć wyglądają artystycznie, wszystko jest przemyślne, tu nie ma przypadków”.

Wiktoria

Fizjoterapeutka

W zespole Browko Studio Urody mamy również bardzo zdolną fizjoterapeutkę, która zajmuje się głównie terapią manualną oraz rozmaitymi masażami. Wiktora ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia i może pochwalić się ponad 10 letnim stażem w zawodzie.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia za sprawą licznych kursów doszkalających m.in fizjoterapii stosowanej, diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa oraz kończyn metodą MCkenizeigo czy za sprawą kursu Koncepcji Terapii Manualnych we Plaatsmana. A wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić potrzeby naszych klientów i pomagać im radzić sobie z napięciowymi dolegliwościami ze strony kręgosłupa czy mięśni.

Wiktoria jest niezwykle oddana swojej pracy, ponieważ rozumie, że jako fizjoterapeutka ma za zadanie pomagać ludziom, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi oraz skutkami permanentnego stresu - a to wymaga wyczucia, delikatności i wiedzy. Dlatego doskonale łagodzi nie tylko objawy ze strony ciała, ale też kojąco wpływa na psychikę naszych klientów, aby zapewnić im odprężenie i doskonałe samopoczucie.

Justyna Świerk

Podolog

Poznajcie przemiłą i niezwykle oddaną swojej pracy, Justynę Świerk, która współpracuje z Browko Studio Urody, dbając o zdrowie i piękny wygląd stóp naszych klientów. To wykwalifikowana ekspertka w dziedzinie podologii, refleksologii oraz kosmetyki. Uczyła się u najlepszych polskich specjalistów anatomii, fizjologii, dermatologii, ortopedii, angiologii, diabetologii czy mykologii - co pozwoliło jej zdobyć obszerną, wielokierunkową wiedzę na temat holistycznego podejścia do zdrowia człowieka. Nadal się kształci i aktywnie szlifuje swój warsztat, pracując jako podolog w różnych obiektach kosmetycznych i medycznych, co niezmiennie daje jej wiele satysfakcji.

Sama o sobie mówi: „Od lat interesują mnie stopy oraz ich pielęgnacja. Choć to bardzo wymagająca praca, już od dawna jest moją pasją. Do swoich obowiązków podchodzę z troską i zaangażowaniem.” Justyna skupia się na tym, by pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy, aby za sprawą własnych umiejętności poprawiać komfort ich życia oraz ogólny stan zdrowia - ponieważ wiele problemów podologicznych ma swoje źródło w trwających chorobach ogólnych jak np. cukrzyca.

Najważniejszym celem Justyny jest poprawa zdrowia, kondycji oraz estetyki stóp naszych klientów. Każdy zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem jednorazowych lub sterylnych narzędzi, aby zagwarantować Ci pełne bezpieczeństwo i ochronę. Dodatkowo, urządzenia i preparaty, których Justyna używa w swojej pracy są zawsze profesjonalne - korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, renomowanych marek.