O nas Galeria Kontakt Zabiegi Cennik Browko MEN Zapisy Online

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to błyskawiczny i bezpieczny sposób na doskonałą opaleniznę, której nie trzeba "zdobywać" na słońcu. Ze względu na to, że przesadna ekspozycja na promieniowanie UV może być szkodliwa dla zdrowia oraz wyglądu skóry, należy unikać wielogodzinnych kąpieli słonecznych i nadmiernego korzystania z solarium. Alternatywą jest właśnie opalanie natryskowe, które zapewnia dokładnie takie same efekty jak tradycyjne opalanie - a nawet lepsze, ponieważ opalenizna uzyskana w naszym salonie jest zawsze równomierna - i nie jest w żadnym wypadku szkodliwa dla skóry. Komu polecamy zabieg opalania natryskowego?Opalanie natryskowe rekomendujemy dla osób, które nie mogą lub nie chcą opalać się na słońcu i solarium. Opalanie natryskowe jest bezpieczne, dlatego mogą korzystać z niego nawet kobiety w ciąży.
Przed zabiegiem:Przed zabiegiem należy wykonać depilację oraz dokładny peeling całego ciała. Dzięki temu opalenizna będzie równomierna. Ważne jest, aby przed zabiegiem nie używać perfum, nie natłuszczać skóry i nie malować się.
Jak wygląda zabieg?Za pomocą specjalnego urządzenia, specjalista rozpyla preparat w postaci delikatnej mgiełki na ciele. Płyn opalający aplikujemy warstwowo, aż do momentu uzyskania satysfakcjonującego koloru opalenizny.  Efekt:Efekt widoczny jest od razu, jednak substancja opalająca utrwala się jeszcze przez około 12 godzin, dlatego w tym czasie należy powstrzymać się od kąpieli. Opalenizna utrzymuje się ok 7 dni. Przeciwwskazania:

  • łuszczyca
  • alergie skórne
  • wypryski
  • skaleczenia i trudno gojące się rany
  • nadmierna potliwość
  • astma