O nas Galeria Kontakt Zabiegi Cennik Browko MEN Zapisy Online

Zabiegi Pielęgnacja oczu

Okolice oczu są obszarem wyjątkowo wrażliwym i delikatnym, przez co wymagają szczególnego podejścia i specjalnej pielęgnacji, dostosowanej do potrzeb niezwykle cienkiej skóry. Nie wszyscy wiedzą, że wokół oczu ma ona zaledwie 0,5 mm grubości - to znaczy, że jest ok. 4 razy cieńsza niż w innych partiach twarzy! Poza tym nie występują na niej gruczoły łojowe, które odpowiadają za poziom natłuszczenia,  dlatego niestety to właśnie w okolicach oczu najszybciej dostrzegamy oznaki starzenia sie skóry , zwłaszcza zmarszczki mimiczne. Co więcej, mięśnie naszych powiek są każdego dnia bardzo aktywne, co prowadzi do występowania "kurzych łapek", obrzęków czy zasinień. Te ostatnie najbardziej uwidaczniają się w  tzw. dolinie łez, czyli pod okiem w obrębie oczodołu. Jeżeli cienie pod oczami są bardzo wyraźne, cała twarz wygląda niekorzystnie - na zmęczoną i niezdrową.  Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, by przywrócić spojrzeniu młodzieńczy blask i zredukować ewentualne mankamenty okolic oczu! 

"ZASTRZYK MŁODOŚCI" DLA SKÓRY WOKÓŁ OCZUJednym z najbardziej rozpowszechnionych zabiegów, które skutecznie przywracają promienny wygląd okoli oczu jest łagodna mikrodermabrazja lub oxybrazja. Pierwsza z nich polega na mechanicznym ścieraniu naskórka przy pomocy diamentowych głowic, oczywiście w sposób w pełni kontrolowany przez specjalistę i dostosowany do tak wrażliwych obszarów. W efekcie stymulujemy skórę do odnowy biologicznej, wygładzamy ją i przywracamy właściwą elastyczność. Więcej o zabiegu można przeczytać tutaj.

Oxybrazja natomiast to zbliżony w odczuciu do orzeźwiającej morskiej bryzy - subtelny peeling wodno-tlenowy, który bardzo delikatnie oczyszcza skórę i pobudza fibroblasty do tworzenia się nowego kolagenu. Więcej o zabiegu można przeczytać tutaj.

INTENSYWNE NAWILŻENIE-LIFTINGZabieg Falami radiowymi RF odbudowuje kolagen, zagęszcza skórę, spowalnia i odwraca skutki jej starzenia się. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ fale radiowe są absorbowane przez komórki skóry i nie niszczą innych struktur. Poza tym jest całkowicie bezbolesny, a wręcz przyjemny. Metoda radiofrekwencji polecana jest jako niezwykle skuteczny sposób odmładzania okolic oczu oraz redukcji zmarszczek. Więcej o zabiegu można przeczytać tutaj.

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna i nowoczesna alternatywa dla zastrzyków stosowanych w tradycyjnej mezoterapii (z użyciem igły). Zabieg umożliwia skuteczne dostarczanie składników zawartych w ampułkach w głąb skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się wyraźnie zredukowane, skóra wokół oczu jest nawilżona, odświeżona i wypoczęta. Znikają też uciążliwe obrzęki i sińce.

Mezoterapia Igłowa to niechirurgiczna metoda poprawy wyglądu skóry. Stosuje się ją w terapii przeciwstarzeniowej i zabiegach regenerujących. Polega na wstrzykiwaniu substancji czynnych w głąb skóry bardzo delikatnej i wiotkiej, również w okolicy oczu. Preparaty stosowane podczas zabiegu to min. połączenie kwasu hialuronowego z mieszanką ziół i witamin. Metoda pomaga zredukować zasinienia pod oczami, opuchliznę (worki pod oczami) i drobne zmarszczki. Zabieg poprawia mikrokrążenie i elastyczność skóry, zmniejsza tendencję do gromadzenia się chłonki (płynów) wokół oczu.

Zabieg z kwasem mlekowym to zabieg z właściwościami antyoksydacyjnymi, zmniejsza opuchliznę wokół oczu. Rozjaśnia skórę oraz minimalizuje zmarszczki dając skórze zastrzyk wilgoci i młodości. Ze względu na maskę silnie liftingującą, napina skórę wokół oczu, dzięki czemu efekt utrzymuje się aż 2 tygodnie.